Kultivátor PUBERT NANO 20R-Rozbaleno
Kód: 34NANO20RProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Lehký kultivátor PUBERT NANO 20R - poslední kus, rozbaleno, plná záruka. Tento profesionální kultivátor je ideálním společníkem pro zahradní práce na pozemcích do 500 m². Disponuje benzínovým motorem Pubert R100 o výkonu 1,8 kW (obsah 98 ccm). Šest vysoce kvalitních kovaných ocelových nožů (průměr 240 mm) umožňuje pracovní šířku 20, 30 nebo 46 cm. Přenos síly je řešen řetězem, spojka napínáním řemenu.
Hlavní výhody kultivátoru PUBERT NANO 20R (Rozbaleno):
- Rozbalený kus s plnou zárukou za výhodnou cenu.
- 6x demontovatelných kovaných ocelových nožů.
- Sklopná a výškově nastavitelná řidítka.
- Přenos síly řetězem (demontovatelný, mazaný tukem).
- Univerzální kultivátor s možností připojení příslušenství (hrobkovací KIT, provzdušňovací KIT - k dokoupení).
- Spojka napínání řemenu.
- Převodová hřídel o průměru 20 mm.
- Převodovka: 1 rychlost vpřed (140 ot./min.).
- Hmotnost 26 kg.
- Záruka 3 roky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové kypřiče |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | 3700304803068 |
| Doporučená plocha: | 500 m2 |
| Pracovní šířka: | 20 / 30 / 46 cm |
| Převodovka: | 1 rychlost vpřed (140 ot./min.) |
| Pracovní nástroje: | 6 nožů o průměru 240 mm (součástí balení) |
| Hmotnost: | 26 kg |
| Motor: | PUBERT R100 |
| Obsah: | 98 ccm |
| Výkon motoru: | 1.8 kW až 3600 ot./min. |
| Kapacita pal. nádrže: | 2 l |
| Olejová nádrž: | 0.35 l |
| Záruka: | 3 roky |
Pubert nano 20R
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Dolní Nová Ves 148 50781 Lázně Bělohrad |
| E-mail : | v-garden@v-garden.cz |
