Kultivátor PUBERT MESO 35P C2
Kód: 34MESO35PC2Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Lehký kultivátor PUBERT MESO 35P C2 je osazen motorem PUBERT R100 (1.8 kW, obsah 98 ccm). Přenos síly je zajištěn řetězem. Tento univerzální kultivátor je vybaven 4 monolitickými kovanými ocelovými noži (průměr 285 mm) s bočními disky, pracovní šířka je 55 cm. Doporučená plocha je do 500 m². Mechanický zpětný chod je ovládán na řidítkách. Transportní kolo usnadňuje manipulaci.
Hlavní výhody kultivátoru PUBERT MESO 35P C2:
- 4x pevné kované ocelové nože + boční disky.
- Sklopná a výškově nastavitelná řidítka.
- Přenos síly řetězem (demontovatelný, mazaný tukem).
- Mechanický zpětný chod ovládaný na řidítkách (1 rychlost vpřed + 1 vzad).
- Spojka napínání řemenu.
- Přední transportní kolo.
- Možnost dokoupení provzdušňovacího a hrobkovacího kitu.
- Hmotnost 39 kg.
- Záruka 3 roky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové kypřiče |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | 3700304834079 |
| Doporučená plocha: | <500 m2 |
| Pracovní šířka: | 55 cm |
| Převodovka: | 1 rychlost vpřed 1 rychlost vzad |
| Pracovní nástroje: | 4 nože o průměru 285 mm (součástí balení) |
| Hmotnost: | 39 kg |
| Motor: | PUBERT R100 |
| Obsah: | 98 ccm |
| Výkon motoru: | 1.8 kW až 3600 ot./min. |
| Kapacita pal. nádrže: | 2 l |
| Olejová nádrž: | 0.35 l |
| Záruka: | 3 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Dolní Nová Ves 148 50781 Lázně Bělohrad |
| E-mail : | v-garden@v-garden.cz |
