Kombinované kladivo MT 800W
Kód: M8701BProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
- Upínání nástroje upraveno pro SDS-PLUS
- Stejný moment pro otáčení ve směru doprava i doleva
- Speciální protiprachová povrchová úprava rotoru
- Vrtaní,vrtání s příklepem nebo sekání
- Elektronický vypínač se spínačem pro stálý chod
- Omezovač momentu chrání uživatele a stroj před zpětným rázem
- Protiskluzová pogumovaná rukojeť
- Příslušenství
- Přepravní kufr (821660-3)
- Hloubkový doraz (321144-6)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kombinovaná kladiva |
|---|---|
| EAN: | 0088381831390 |
| Upnutí / velikost vrtáku: | Upraveno pro nástroje SDS-PLUS |
| Příkon: | 800 W |
| Otáčky naprázdno: | 0 - 1.200 min-1 |
| Počet úderů naprázdno: | 0 - 4.500 min-1 |
| Síla jednotlivého úderu: | 2,3 J |
| Vrtací výkon (ocel|beton|dřevo O): | 13 / 26 / 32 mm |
| Vrtací výkon (korunka O): | 68 mm |
| Hmotnost: | 2,7 kg |
| Rozměry (DxŠxV): | 362 x 71 x 194 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
