Kombinované kladivo 850 W SDS PLUS 3 J + sklíčidlo
Kód: XT106010Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Kombinované kladivo s výměnou hlavou pro upínání vrtáků SDS PLUS a možnost výměny sklíčidla s použitím pro vrtání válcovou stopkou. Je určeno pro stavební materiály jako je beton, kámen, cihly atd.
Výhody Kombinovaného kladiva 850 W SDS PLUS 3 J + sklíčidlo
- Čtyři pracovní režimy
- Rychlá výměna sklíčidla SDS PLUS
- Nízká hmotnost
- Náhradní sklíčidlo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kladiva vrtací, sekací, kombinovaná |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021156863 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 850 W |
| Otáčky: | 0-1300 ot/min |
| Počet úderů: | 0-4300 úderů/min |
| Síla úderu: | 3 J |
| Funkce: | vrtání / vrtání s příklepem / otáčení sekáče / sekání |
| Max. průměr vrtání: | dřevo 30 mm, beton 28 mm, kov 13 mm |
| Poměr vrtání/sekání: | 80/20 % |
| Upínání: | SDS PLUS |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 91 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 102 dB |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IP20 |
| Součást balení: | sekáč plochý, špičatý, 3x vrtáky, náhradní sklíčidlo, mazivo, hloubkový doraz, kufr |
| Prodejní obal: | plastový kufr |
| Hmotnost: | 3,2 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
