Kombinované kladivo 6,1J,1050W
Kód: HR4002Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
- Základní kombinované kladivo SDS-MAX
- Vrtání s příklepem nebo sekání
- 12násobné nastavení sekáče
- Servisní kontrolka signalizuje nutnost výměny uhlíků
- Prokluzová spojka chrání obsluhu v případě blokace nástroje
- Příslušenství
- Transportní kufr (824798-3)
- Boční rukojeť (135209-6)
- Hloubkový doraz (321248-4)
- Tuk na nástroje (194683-7)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kombinovaná kladiva |
|---|---|
| EAN: | 0088381081566 |
| Upnutí / velikost vrtáku: | Upraveno pro nástroje SDS-MAX |
| Příkon: | 1.050 W |
| Otáčky naprázdno: | 680 min-1 |
| Počet úderů naprázdno: | 2.500 min-1 |
| Síla jednotlivého úderu: | 6,1 J |
| Vrtací výkon (vrták O): | 40 mm |
| Vrtací výkon (korunka O): | 105 mm |
| Hmotnost: | 6,6 kg |
| Rozměry (DxŠxV): | 458 x 114 x 256 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
