Kombinované kladivo 1100 W SDS MAX 7 J
Kód: XT106061Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Je vybaveno anti-vibračním systémem, díky němuž snižuje únavu při práci. Pokud jsou opotřebované uhlíky, kladivo se automaticky vypne. Využívá se pro práci se stavebními materiály – cihly, beton nebo kámen.
Výhody Kombinovaného kladiva 1100 W SDS MAX 7 J
- Nastavení 12 poloh sekáče
- Regulace otáček
- Anti-vibrační systém
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kladiva vrtací, sekací, kombinovaná |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021223251 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 1100 W |
| Otáčky: | 300-760 ot/min |
| Přepínač rychlostí otáček: | ANO (polohy 1-6) |
| Síla úderu: | 1-7 J |
| Počet úderů: | 1900-4860 úderů/min |
| Poměr vrtání/sekání: | 80/20 % |
| Max. průměr vrtání: | beton 40 mm |
| Funkce: | vrtání s příklepem / sekání |
| Upínání: | SDS MAX |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 90,8 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 101,8 dB |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IP20 |
| Ostatní vlastnosti: | přepínač rychlosti otáček |
| Součást balení: | mazivo, pár uhlíků, hloubkový doraz, kufr |
| Prodejní obal: | plastový kufr |
| Hmotnost: | 6,1 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
