Kartáčová bruska 860W
Kód: 9741Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
- Unikátní řešení broušení pro různé materiály
- Nastavitelná hloubka broušení
- Snadná výměna uhlíků
- Elektrická brzda
- Možnost připojení k vysavači
- Příslušenství
- Kartáč K80 (794384-3)
- Adaptér odsávání (410899-9)
- 2 ks inbusového klíče (783204-6)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Satinační brusky |
|---|---|
| EAN: | 0088381003230 |
| Příkon: | 860 W |
| Otáčky naprázdno: | 3.500 min-1 |
| Průměr kotouče: | 100 x 120 mm |
| Vrtání (O): | 12,9 mm |
| Hmotnost: | 4,2 kg |
| Rozměry (DxŠxV): | 310 x 185 x 182 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
