Kalové čerpadlo nerez 250l/min,1100W
Kód: PF1110Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
- Ponorné čerpadlo vhodné pro velmi znečištěnou vodu
- Ideální pro rychlé odčerpání znečištěné vody ze sklepů, zahradních nádrží, jezírek apod.
- IP68
- Maximální průměr částic 35 mm
- Velmi odolný nerezový obal stroje
- Automatické zapnutí/vypnutí čerpadla pomocí plováku
- Příslušenství
- Plastový úhlový adaptér()
- Plastová redukce 2 1/4" (609024693)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalová čerpadla |
|---|---|
| EAN: | 4002829874066 |
| Příkon: | 1.100 W |
| Výtlak max.: | 10 m |
| Max. průtok: | 250 l/min |
| Hloubka ponoru max.: | 5 m |
| Hladina vody min.: | 50 mm |
| Vypouštěcí hrdlo: | 2 '' |
| Hmotnost: | 7 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
