Kalové čerpadlo 240l/min,1100W
Kód: PF1010Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
- Ponorné čerpadlo vhodné pro velmi znečištěnou vodu
- Ideální pro rychlé odčerpání znečištěné vody ze sklepů, zahradních nádrží, jezírek apod.
- IP68
- Maximální průměr částic 35 mm
- Velmi odolný plastový obal stroje
- Automatické zapnutí/vypnutí čerpadla pomocí plováku
- Příslušenství
- Úhlový adaptér()
- Redukce 24/1"/32mm (609024627)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalová čerpadla |
|---|---|
| EAN: | 4002829874073 |
| Příkon: | 1.100 W |
| Výtlak max.: | 10 m |
| Max. průtok: | 240 l/min |
| Hloubka ponoru max.: | 5 m |
| Hladina vody min.: | 40 mm |
| Vypouštěcí hrdlo: | 1 1/2 '' |
| Hmotnost: | 6,6 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
