Hydraulický zvedák Procraft PJ6 | PJ6
Kód: PJ6Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Součástí balení: tyč. Maximální nosnost (kg) 6000 Minimální výška zdvihu (mm) 200 Maximální zdvih (mm) 125 Nastavitelná výška (mm) 60 Maximální výška zdvihu (mm) 385 Hmotnost (kg) 4,3Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sloupkové zvedáky |
|---|---|
| EAN: | 6973934255300 |
| Zvedací kapacita: | 6 t |
| Minimální výška: | 200 mm |
| Maximální výška: | 385 mm |
| Výška zdvihu, mm: | 125 mm |
| Nastavení výšky, mm: | 60 mm |
| Hmotnost: | 4 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | VEGA TOOLS s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Křižovnická 86/6, Staré Město, 110 00 Praha |
| E-mail : | podpora@procraft.cz |
