Hydraulický zvedák Procraft PJ4 | PJ4
Kód: PJ4Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Součástí balení: tyč. Maximální nosnost (kg) 4000 Minimální výška zdvihu (mm) 180 Maximální zdvih (mm) 110 Nastavitelná výška (mm) 50 Maximální výška zdvihu (mm) 340 Hmotnost (kg) 3,5Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sloupkové zvedáky |
|---|---|
| EAN: | 6973934255294 |
| Zvedací kapacita: | 4 t |
| Minimální výška: | 180 mm |
| Maximální výška: | 340 mm |
| Výška zdvihu, mm: | 110 mm |
| Nastavení výšky, mm: | 50 mm |
| Hmotnost: | 3,2 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | VEGA TOOLS s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Křižovnická 86/6, Staré Město, 110 00 Praha |
| E-mail : | podpora@procraft.cz |
