Hydraulický zvedák Procraft PJ20 | PJ20
Kód: PJ20Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Součástí balení: tyč. Maximální nosnost (kg) 20000 Minimální výška zdvihu (mm) 235 Maximální zdvih (mm) 145 Nastavitelná výška (mm) 60 Maximální výška zdvihu (mm) 440 Hmotnost (kg) 9,9Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sloupkové zvedáky |
|---|---|
| EAN: | 6973934255416 |
| Zvedací kapacita: | 20 t |
| Minimální výška: | 235 mm |
| Maximální výška: | 440 mm |
| Výška zdvihu, mm: | 145 mm |
| Nastavení výšky, mm: | 60 mm |
| Hmotnost: | 9,6 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | VEGA TOOLS s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Křižovnická 86/6, Staré Město, 110 00 Praha |
| E-mail : | podpora@procraft.cz |
