Hydraulický zvedák Procraft PJ2 | PJ2
Kód: PJ2Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Součástí balení: tyč. Maximální nosnost (kg) 2000 Minimální výška zdvihu (mm) 148 Maximální zdvih (mm) 80 Nastavitelná výška (mm) 50 Maximální výška zdvihu (mm) 278 Hmotnost (kg) 2,4Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sloupkové zvedáky |
|---|---|
| EAN: | 6973934255263 |
| Zvedací kapacita: | 2 t |
| Minimální výška: | 148 mm |
| Maximální výška: | 278 mm |
| Výška zdvihu, mm: | 80 mm |
| Nastavení výšky, mm: | 50 mm |
| Hmotnost: | 2,1 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | VEGA TOOLS s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Křižovnická 86/6, Staré Město, 110 00 Praha |
| E-mail : | podpora@procraft.cz |
