Horkovzdušná pistole s regulací + příslušenství
Kód: XT106220Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Kufr a různé nástavce pro efektivní a snadnou práci s pistolí jsou součástí balení
Obsah balení
- Horkovzdušná pistole
- Škrabka
- 4x tryska
- Plastový kufr
- Návod v českém jazyce
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Horkovzdušné pistole |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021184668 |
| Jmenovité napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Jmenovitý příkon: | 2000 W |
| Teplota vzduchu: | 50 / 450 / 600°C |
| Proud vzduchu: | 500 / 250 / 500 l/min |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IPX0 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
