Horizontální štípač dřeva AL-KO LSH 370/4 - Vystavený použitý kus
Kód: 113791Detailní popis produktu
Malý, kompaktní a výkonný: Mobilní horizontální štípač dřeva AL-KO je ideální pro štípání palivového dřeva.
Horizontální štípač dřeva AL-KO LSH 370/4
S horizontální štípačem dřeva LSH 370/4 snadno zvládnete i náročnější práci. Profesionální obouruční ovládání a přesné štěpení dřeva zajišťují bezpečný a rychlý provoz. Odolné materiály a vysoce kvalitní komponenty zajišťují dlouhou životnost našich štípačů.
Technické detaily horizontální štípač dřeva LSH 370/4
Horizontální štípač dřeva zvládne polena až do délky 37 cm a díky štípací síle 4 tuny snadno rozdělí i širší kmeny. Pevná a stabilní konstrukce je ošetřena vysoce odolnou práškovou barvou, která štípač chrání proti korozi. Štípač je napájen pomocí 230 V (domácí síť) a dosahuje výkonu 1500 W. Extra bezpečný díky ochranné kleci. Štípač je mobilní a šetří místo při skladování.
Navzdory dvouručnímu ovládání, bezpečnostním prvkům a souvisejícímu snížení rizika, doporučujeme při práci se štípačem nosit bezpečnostní obuv, obranné brýle a rukavice. Při provozu se ujistěte, že je štípač dřeva postaven na pevný a rovný povrch.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Štípače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4003718060768 |
| Přípojka motoru: | 230 V |
| Výkon: | 1.5 kW |
| Max. tlak při štípání: | 4 t |
| Max. délka polena: | 37 cm |
| Hmotnost: | 40 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AL-KO KOBER spol. s r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Táborská 2134 397 01 PÍSEK Česká republika |
| E-mail : | cz.onlineshop@al-ko.com |
