HONITON Vzduchový ráčnový utahovák | 120 Nm, 1/2"
Kód: HY1012AProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Vzduchový ráčnový utahovák je vhodný pro práci s osobními automobily, motocykly atd.Má pravý a levý chod pro utahování a povolování. Vysokou životnost zajišťuje převodovka, kuličková ložiska jsou z tvrzených materiálů.Součástí balení není koncovka na vzduchovou hadici.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pneumatické račny |
|---|---|
| EAN: | 8592021240661 |
| Max. točivý moment: | 120 Nm |
| Otáčky: | 160 ot/min |
| Pracovní tlak: | 6,3 bar |
| Spotřeba vzduchu: | 104,8 l/min |
| Přívod vzduchu: | 1/4" |
| Upínání: | 1/2" |
| Rozměr produktu: | 254x50x50 mm |
| Hmotnost: | 1,25 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
