HONITON Úderový šroubovák s bity 12 dílů
Kód: H5-ID0120Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úderové šroubováky |
|---|---|
| EAN: | 8592021182312 |
| Rukojeť úderového šroubováku: | 1/2" |
| Bity: | 5/16" 75mm: PL6, PL8 |
| Adaptér na bity: | 1/2" |
| Materiál: | S2 |
| Norma: | DIN 3126 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
