HONITON Šroubováky + bity + hlavice 1/4” 56 dílů
Kód: HW96-5856Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Vysoká přesnost zpracování pro správný kontakt se spojovacím materiálem a snížení prokluzu. Vysoce kvalitní ocel s technologií RSC, kalená a temperovaná na maximální kapacitu. Bity poskytují dvě různé povrchové úpravy - pískování a povlak TiN.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sada bitů |
|---|---|
| EAN: | 8592021174867 |
| Šroubovák na bity: | 1x |
| Šroubovák na bity ráčnový: | 1x |
| Magnetický nástavec: | 62mm |
| Nástavec pružinový: | 1/4" |
| Bity: | 25mm: PH1, PH2, PH2, PH2, PH2, PH3 |
| Hlavice: | 1/4": 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm |
| Materiál: | S2 |
| Norma: | DIN 3126 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
