HONITON Sekáč plochý | 15x12x180 mm
Kód: HPP115Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zámečnické |
|---|---|
| EAN: | 8592021151202 |
| Průměr: | 15 mm |
| Celková délka (L): | 180 mm |
| Šířka: | 12 mm |
| Norma: | DIN 6458 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
