HONITON Sada šroubováků PL, PH, PZ 8 dílů
Kód: HW171-1208Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady šroubováků |
|---|---|
| EAN: | 8592021102297 |
| PL: | PL5,5x25, PL6,5x25 mm |
| PH: | PH0x60, PH1x25 mm |
| PZ: | PZ0x60, PZ1x80, PZ2x100, PZ1x25 mm |
| Materiál: | S2 |
| Norma: | DIN 5264 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
