HONITON Sada šroubováků 10 dílů | plastové plato A
Kód: HA100-001Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Sada na plastovém platu k uložení do montážního vozíku PA4007, HA104.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výbava montážních vozíků |
|---|---|
| EAN: | 8592021145775 |
| PL: | PL3x75, PL3.5x100, PL4x100, PL5.5x125, PL6.5x150, PL8x175 mm |
| PH: | PH1x80, PH2x100 mm |
| PH mini: | 2x25 mm |
| PL mini: | 5.5x25 mm |
| Rozměr plata: | 390x135 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
