HONITON Sada šestihranných hlavic 3/4” 11 dílů | plastové plato D
Kód: HA002Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výbava montážních vozíků |
|---|---|
| EAN: | 8592021168538 |
| Hlavice nástrčné 3/4": | 32, 33, 34, 36, 41, 46, 50, 55 mm |
| Ráčna: | 3/4" (24T) |
| Nástavec: | 3/4": 125, 250 mm |
| Rozměr plata: | 550x385 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
