HONITON Sada šestihranných hlavic 1/4” 53 dílů | plastové plato A
Kód: HA003Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Sada na plastovém platu k uložení do montážního vozíku PA4007, HA104.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výbava montážních vozíků |
|---|---|
| EAN: | 8592021145607 |
| Hlavice nástrčné 1/4": | 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 mm |
| Hlavice nástrčné prodloužené 1/4": | 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 mm |
| Ráčna: | 1/4" (36T) |
| Nástavec: | 1/4": 50, 150 mm |
| Kardan: | 1/4" |
| Otočná rukojeť: | 1/4": 150 mm |
| Vratidlo: | 1/4" |
| Bity: | 1/4" 25mm: PL4, PH5.5, PH7 |
| Držák na bity: | 1/4" |
| Redukce na bity: | 1/4" |
| Materiál: | 40CrV |
| Rozměr plata: | 390x135 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
