HONITON Sada šestihranných hlavic 1/2” 27 dílů | plastové plato B
Kód: HA001Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Sada na plastovém platu k uložení do montážního vozíku PA4007, HA104.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výbava montážních vozíků |
|---|---|
| EAN: | 8592021145584 |
| Hlavice nástrčné 1/2": | 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 32 mm |
| Ráčna: | 1/2" (36T) |
| Nástavec: | 1/2": 72, 125, 250 mm |
| Kardan: | 1/2" |
| Otočná rukojeť: | 1/2": 375 mm |
| Vratidlo: | 1/2": 250 mm |
| Materiál: | 40CrV |
| Rozměr plata: | 415x190 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
