HONITON Sada průmyslových hlavic IMBUS 1/2" 9 dílů
Kód: H5-IBS40009HProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady průmyslových hlavic |
|---|---|
| EAN: | 8592021173631 |
| Velikost: | 1/2" IMBUS: 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 17, 19 mm |
| Celková délka (L): | 78 mm |
| Upínání: | 1/2" |
| Materiál: | CrMoV |
| Norma: | DIN 3124 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
