HONITON Sada nástavců TRX, IMBUS 1/4”-1/2” 39 dílů
Kód: H0204Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady nástavců |
|---|---|
| EAN: | 8592021051960 |
| Hlavice zástrčné 1/4": | IMBUS: 2.5, 3, 4, 5, 6 mm |
| Hlavice zástrčné 1/2": | TRX: E10, E12, E14, E18 |
| Hlavice zástrčné prodloužené: | 1/2": IMBUS: 6, 7, 8, 10, 12 mm |
| Klíče: | IMBUS: 1.25, 1.5, 2, 3 mm |
| Norma: | DIN 3124 |
| Hmotnost: | 2,4 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
