HONITON Sada nářadí a hlavic 1/4"-1/2" 73 dílů
Kód: H4073Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické nářadí |
|---|---|
| EAN: | 8592021105601 |
| Hlavice nástrčné 1/4": | 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm |
| Hlavice nástrčné 1/2": | 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 22, 24 mm |
| Kleště kombinované: | 160 mm |
| Kleště siko: | 250 mm |
| Šroubovák: | PL, PH |
| Kladivo: | 300 g |
| Klíče ploché: | 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19 mm |
| Redukce na bity: | PH, PZ, PL, TRX, IMB |
| Ráčna: | 1/2" |
| Klíč na svíčky: | 16,21 mm |
| Nástavec: | 1/2" |
| Kardan: | 1/2" |
| Bity 1/4": | PL3, PL4, PL5, PL6, PL7 |
| Norma: | DIN 3124 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
