HONITON Sada nářadí 9 dílů | plastové plato A
Kód: HA090-001Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Sada na plastovém platu k uložení do montážního vozíku PA4007, HA104.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výbava montážních vozíků |
|---|---|
| EAN: | 8592021145768 |
| Kladivo: | 300 g |
| Palička: | 32 mm |
| Plochý sekáč: | 15 mm |
| Špičatý sekáč: | 5 mm |
| Průbojníky: | 3, 4, 5 mm |
| Sekáč: | 6 mm |
| Důlčík / průbojník: | 6 mm |
| Rozměr plata: | 390x135 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
