HONITON Sada kleští 4 díly | plastové plato A
Kód: HA040-001Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Sada na plastovém platu k uložení do montážního vozíku PA4007, HA104.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výbava montážních vozíků |
|---|---|
| EAN: | 8592021145744 |
| Kleště kombinované: | 180 mm |
| Kleště boční štípací: | 180 mm |
| Kleště prodloužené: | 180 mm |
| Kleště zahnuté: | 180 mm |
| Materiál: | 40CrV |
| Rozměr plata: | 390x135 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
