HONITON Sada kleští 3 díly | plastové plato A
Kód: HA030-001Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Sada na plastovém platu k uložení do montážního vozíku PA4007, HA104.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výbava montážních vozíků |
|---|---|
| EAN: | 8592021145751 |
| Kleště samosvorné: | 220 mm |
| Kleště siko: | 250 mm |
| Klíč nastavitelný: | 250 mm |
| Materiál: | 40CrV |
| Rozměr plata: | 390x135 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
