HONITON Sada hlavic a bitů 1/4” 31 dílů
Kód: HW96-2731Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady hlavic |
|---|---|
| EAN: | 8592021198993 |
| Bity 1/4": | PL4.5, PL5.5, PL6.5 |
| Nástavec rychloupínací magnetický: | 62 mm |
| Ráčna: | 1/4" (72T) |
| Adaptér: | 1/4" 25mm |
| Hlavice nástrčné: | 1/4": 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm |
| Materiál: | S2 |
| Norma: | DIN 3126 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
