HONITON Sada hlavic 3/8" 58 dílů
Kód: H13058Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady hlavic |
|---|---|
| EAN: | 8592021202492 |
| Hlavice nástrčné 3/8": | 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24 mm |
| Hlavice nástrčné prodloužené 3/8": | 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19 mm |
| Hlavice zástrčné 3/8": | PH2,PH3 |
| Ráčna: | 3/8" (72T) |
| Kardan: | 3/8" |
| Nástavec: | 3/8": 75, 150 mm |
| Klíč na svíčky: | 3/8": 16,21 mm |
| Norma: | DIN 3124 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
