HONITON Sada hlavic 1/4”-3/8”-1/2” 99 dílů HONIDRIVER
Kód: H4399Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady hlavic |
|---|---|
| EAN: | 8592021057566 |
| Hlavice nástrčné 1/4": | 3.2, 4, 4.5, 5, 5.5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm |
| Hlavice nástrčné 3/8": | 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 mm |
| Hlavice nástrčné 1/2": | 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 32 mm |
| Ráčna: | 1/4" (36T), 1/2” (36T), 3/8” (36T) |
| Nástavec s rukojetí: | 1/4" |
| Prodloužení: | 1/4": 50, 150 mm |
| Hlavice na svíčky: | 3/8": 14,18 mm |
| Adaptér: | 3/8”-1/4”, 3/8”-1/2”, 1/2”-3/8” |
| Kardan: | 1/4”, 3/8”, 1/2” |
| Hlavice s bity 1/4": | PH1, PH2, PH3 |
| Klíče: | IMBUS: 1.5, 2, 2.5 mm |
| Bity 5/16": | PH3, PH4 |
| Materiál: | 40CrV |
| Norma: | DIN 3124 |
| Hmotnost: | 6,8 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
