HONITON Sada hlavic 1/4"-3/8"-1/2" 155 dílů
Kód: H4455Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Ucelená sada 1/4”, 3/8” a 1/2” hlavic zaměřená na profesionály. Bohaté příslušenství jako bity, Imbus a TRX hlavice, prodloužení, klíče na svíčky a teleskopické ráčny ocení především autoservisy a dílny.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady hlavic |
|---|---|
| EAN: | 8592021144464 |
| Hlavice nástrčné 1/4": | 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 mm |
| Hlavice nástrčné 3/8": | 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 mm |
| Hlavice nástrčné 1/2": | 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 27, 30, 32 mm |
| Hlavice nástrčné prodloužené 1/4": | 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 mm |
| Hlavice nástrčné prodloužené 3/8": | 10, 11, 12, 13, 14, 15 mm |
| Hlavice nástrčné prodloužené 1/2": | 14, 15, 17, 19, 22 mm |
| Ráčna: | 1/4" (72T) |
| Kardan: | 1/4" |
| Klíč na svíčky: | 3/8": 16 mm |
| Hlavice s bity 1/4": | PH0, PH1, PH2, PH3 |
| Hlavice s bity 3/8": | TRX: T45, T47, T50, T55, T60 |
| Redukce na bity: | 10mm: 1/2" |
| Bity 10/30 mm: | TH: TH20, TH25, TH30, TH40, TH45, TH50, TH55 |
| Klíče: | IMBUS: 1.25, 1.5, 2, 2.5, 3 mm |
| Šroubovák na hlavice: | 1/4" |
| Prodloužení: | 1/4" 50-100mm |
| Norma: | DIN 3124 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
