HONITON Sada hlavic 1/4”-1/2” 56 dílů
Kód: H4060Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady hlavic |
|---|---|
| EAN: | 8592021007257 |
| Hlavice nástrčné 1/4": | 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13 mm |
| Hlavice nástrčné 1/2": | 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 22, 24, 27, 30, 32 mm |
| Ráčna: | 1/4" (36T) |
| Klíče na svíčky: | 1/2": 16, 21 mm |
| Nástavec: | 1/4“: 100 mm |
| Kardan: | 1/4“ |
| Redukce: | 3/8"-1/2" |
| Hlavice s bity 1/4": | PZ1, PZ2 |
| Nástavec s rukojetí: | 1/4" |
| Vratidlo: | 1/4" |
| Klíče: | IMBUS: 1, 1.5, 2, 2.5 mm |
| Norma: | DIN 3124 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
