HONITON Sada hlavic 1/2” 64 dílů
Kód: H4064Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady hlavic |
|---|---|
| EAN: | 8592021089543 |
| Hlavice nástrčné 1/2": | 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 27, 30, 32 mm |
| Hlavice nástrčné průmyslové 1/2": | 17, 19, 21, 24 mm |
| Hlavice na svíčky: | 1/2": 16, 21 mm |
| Bity 8 mm: | PH3, PH4 |
| Ráčna: | 1/2" (72T) |
| Nástavec: | 1/2": 125, 250 mm |
| Kardan: | 1/2" |
| Vratidlo: | 1/2" |
| Redukce na bity: | 1/2" |
| Norma: | DIN 3124 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
