HONITON Sada dvanáctihranných hlavic 3/4” 21 dílů
Kód: H6021MProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady hlavic |
|---|---|
| EAN: | 8592021138487 |
| Hlavice nástrčné 3/4": | 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 30, 32, 35, 36, 38, 41, 46, 50 mm |
| Ráčna: | 3/4" |
| Vratidlo: | 3/4" |
| Nástavec: | 100, 200, 400 mm |
| Norma: | DIN 3124 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
