HONITON Sada dvanáctihranných hlavic 3/4” 14 dílů
Kód: H6014MProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady hlavic |
|---|---|
| EAN: | 8592021138470 |
| Hlavice nástrčné 3/4": | 22, 24, 27, 30, 32, 36, 38, 41, 46, 50 mm |
| Ráčna: | 3/4" |
| Vratidlo: | 3/4" |
| Nástavec: | 3/4": 100, 200 mm |
| Norma: | DIN 3124 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
