HONITON Ráčna teleskopická 72 zubů | 3/8" 220-320 mm
Kód: H8633Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Ráčna teleskopická s pogumovanou rukojetí, kterou lze pomocí uvolnění aretace prodloužit cca o 100mm a tím zvýšit pákový efekt při utahování.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ráčny 3/8" |
|---|---|
| EAN: | 8592021144488 |
| Velikost: | 3/8" |
| Celková délka (L): | 220-320 mm |
| Počet zubů: | 72 |
| Materiál: | CrV 6140 |
| Norma: | DIN 3122 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
