HONITON Ráčna oválná s gumovou rukojetí 36 zubů | 1/4" / 148 mm
Kód: H9723Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Ráčna s 36 zuby a přepínací páčkou. Pogumovaná, protiskluzová rukojeť. Chromový povrch odolný proti korozi. Aretace pevně drží hlavici na čtyřhranu a vylučuje samovolné uvolnění.Rychlá a snadná výměna hlavice pomocí pojistky.Technologie: pískovaný MBD povrchpojistný kolík pro jednoruční výměnu hlavicjednolitý korupus ráčny včetně rukojeti pro vyší pracovní zatíženíspeciálně tvrzená nejnamáhanější část ráčnyDoplňkové parametry
| Kategorie: | Ráčny 1/4" |
|---|---|
| EAN: | 8592021105663 |
| Velikost: | 1/4" |
| Celková délka (L): | 148 mm |
| Počet zubů: | 36 |
| Materiál: | CrV 6140 |
| Norma: | DIN 3122 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
