HONITON Ráčna celokovová 24 zubů | 3/4" / 510 mm
Kód: H8561Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ráčny 3/4" |
|---|---|
| EAN: | 8592021037667 |
| Velikost: | 3/4" |
| Celková délka (L): | 510 mm |
| Počet zubů: | 24 |
| Materiál: | CrV 6140 |
| Norma: | DIN 3122 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
