HONITON Pneumatický utahovák | 1630 Nm, 3/4"
Kód: HY1982TProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Pneumatický utahovák je určený k utahování a povolování šroubů či matic. Vhodný pro průmysl, nákladní a autobusové provozy, spedice, zemědělství a agrodílny. Výstupní čtyřhran 3/4", utahovací moment lze regulovat třemi stupni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pneumatické utahováky |
|---|---|
| EAN: | 8592021198290 |
| Max. točivý moment: | 1630 Nm |
| Otáčky: | 5500 ot/min |
| Nastavení točivého momentu: | 814 / 1085 / 1630 Nm |
| Závit: | M16 |
| Přívod vzduchu: | 1/4” |
| Spotřeba vzduchu: | 198 l/min |
| Pracovní tlak: | 6,3 bar |
| Prodejní obal: | krabice |
| Hmotnost: | 3,6 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
