HONITON Montážní vozík na nářadí kovový - prázdný | 680x458x860 mm
Kód: PA4007Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Kovový montážní vozík na nářadí se 7 zásuvkami. Má dvě pevná a dvě otočná kolečka s pozičníbrzdou. Zásuvky na kuličkových ložiskách lze vysunout 40cm. Horní pracovní plocha i zásuvky jsou vypodloženyprotiskluzovou podložkou. Držadlo pro manipulaci s vozíkem lze umístit z pravé nebo levé strany.Součástí jsou uzamykatelné zásuvky (5 nízkých a 2 vysoké zásuvky).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prázdné dílenské vozíky |
|---|---|
| EAN: | 8592021108336 |
| Vnější rozměr: | 680x458x860 mm |
| Rozměr (2 velké zásuvky): | 573x406x154 mm |
| Rozměr (5 malých zásuvek): | 573x406x75 mm |
| Vysunutí zásuvek: | 40 cm |
| Nosnost zásuvky: | 20 kg |
| Max. nosnost: | 140 kg |
| Hmotnost: | 57 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
