HONITON Montážní vozík na nářadí kovový - prázdný | 677x459x1000 mm
Kód: HA104Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Kovový montážní vozík na nářadí se 7 zásuvkami. Dvě pevná a dvě otočná kolečka s poziční brzdou. Zásuvky na kuličkových ložiskách lze vysunout do 40cm. horní pracovní plocha i zásuvky jsou vypodloženy protiskluzovou podložkou. Součástí jsou uzamykatelné zásuvky. Má 5 nízkých a 2 vysoké zásuvky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prázdné dílenské vozíky |
|---|---|
| EAN: | 8592021193448 |
| Vnější rozměr: | 677x459x1000 mm |
| Rozměr (2 velké zásuvky): | 569x397x157 mm |
| Rozměr (5 malých zásuvek): | 569x397x75mm |
| Vysunutí zásuvek: | 40 cm |
| Nosnost zásuvky: | 64 kg |
| Max. nosnost: | 450 kg |
| Ostatní vlastnosti: | 2 kolečka s funkcí brzdy |
| Hmotnost: | 63 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
