HONITON Montážní skříň na nářadí kovová - prázdná | 716x495x437 mm
Kód: HA202Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Kovový montážní skříň na nářadí se 4 zásuvkami.. Zásuvky na kuličkových ložiskách lze vysunout do 40cm. Horní pracovní plocha i zásuvky jsou vypodloženy protiskluzovou podložkou. Součástí jsou uzamykatelné 4 nízké zásuvky. Lze použít jako nástavba k vozíku HA103Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prázdné dílenské vozíky |
|---|---|
| EAN: | 8592021165513 |
| Vnější rozměr: | 716x495x437 mm |
| Rozměr (4 zásuvky): | 569x397x75 mm |
| Vysunutí zásuvek: | 40 cm |
| Nosnost zásuvky: | 40 kg |
| Max. nosnost: | 160 kg |
| Hmotnost: | 41,6 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
