HONITON Momentový klíč | 3/8" 20-110 Nm
Kód: H404-110Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Momentový klíč umožňuje dotažení šroubů nastavením kroutícího momentu až do určitého, požadovaného nebo předepsaného tahového napětí.Nastavený moment se fixuje kroužkem na konci rukojeti. Momentové klíč je kalibrovaný.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Momentové klíče |
|---|---|
| EAN: | 8592021194803 |
| Rozsah kalibrace (certifikováno): | 20-110 Nm |
| Rozsah měření: | 20-110 Nm |
| Odchylka: | 0,5 Nm |
| Velikost čtyřhranu: | 3/8“ |
| Celková délka (L): | 360 mm |
| Norma: | DIN 3120 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
