HONITON Jezdec | na 3/8" prodloužení
Kód: H042Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jezdci |
|---|---|
| EAN: | 8592021073085 |
| Upínací čtyřhran: | 3/8" |
| Redukce: | 1/2"-3/8" |
| Celková délka (L): | 40 mm |
| Norma: | DIN 3129 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
