HONITON Hlavice zástrčná TRX 1/2" | T35
Kód: H1635Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Hlavice HONITON z vysoce kvalitní chrom-vanadiové oceli pro dlouhou životnost. Firma HONITON se na výrobu hlavic a klíčů specializuje již téměř 30 let, dbá na kvalitu a kontrolu každého výrobku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 1/2" Hlavice zástrčná |
|---|---|
| EAN: | 8592021161010 |
| Velikost: | T35 |
| Celková délka (L): | L 55 mm |
| Upínání: | 1/2" |
| Materiál: | Crv 50BV30 |
| Norma: | DIN3124 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
