HONITON Hlavice s pružinkou | 1/2" na bity 1/4"
Kód: H409Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hlavice nástrčné |
|---|---|
| EAN: | 8592021068920 |
| Upínací čtyřhran: | 1/2" |
| Upínání na bity: | 1/4" (HEX) |
| Celková délka (L): | 38 mm |
| Materiál: | 40CrV |
| Norma: | DIN 3126 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
