HONITON Hlavice průmyslová 1/2"
Kód: H1815 H1817 H1819 H1821 H1822 H1824 Zvolte variantuProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hlavice průmyslové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Celková délka (L): | 85 mm |
| Max. zátěž: | 416-650 Nm |
| Upínání: | 1/2" |
| Materiál: | 40CrV |
| Norma: | DIN 3129 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
